TP ICAP, Fidelity ve Standard Chartered Yeni Bir Kripto Ticaret Platformu Başlatıyor

Küresel profesyonel aracılar firması TP ICAP, yeni bir kripto para ticaret platformu başlatmak için ABD finansal hizmetler şirketi Fidelity Investments ve İngiltere bankacılık devi Standard Chartered ile iş birliği yaptı. Reuters tarafından bugün yayınlanan bir rapora göre, yeni platform kurumsal yatırımcılara yönelik olacak ve başlangıçta sadece Bitcoin ticareti yapmalarına izin verecek. Plaforma piyasa değeri ile ikinci en büyük dijital varlık olan Ethereum daha sonraki bir tarihte eklenecek. TP ICAP dijital varlıkların eş başkanı Duncan Trenholme, “Bu yeni varlık sınıfına yatırımcı ilgisi son altı ila sekiz ayda çarpıcı bir şekilde patladı” dedi ve kullanıcılarından gelen talep doğrultusunda yeni bir kripto para ticaret plaformu oluşturacaklarını ekledi.

Rapora göre, yeni platform kripto ticaretini hisse senetleri ve tahviller gibi diğer geleneksel varlıklarla daha uyumlu hale getirmeyi amaçlıyor. Duyuruda şirketler, bir kripto saklama ağının, yürütme ve yerleşimlerin ayrılacağı bir ticaret sonrası altyapı sağlayacağını açıkladı.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikGrayscale’in Kripto Para Birimleri 1.1 Milyar Dolar Değer Kazandı
Sonraki İçerikBitcoin 36 Bin Doları Aştı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz