Tone Vays’e Göre Bitcoin Artık Boğa Piyasasında

Tone Vays, genellikle Bitcoin’de bearish (ayı piyasası) yönünde tahmini yapmasına rağmen şimdilerde lider kripto paranın bullish (boğa piyasasında) olduğunu söylüyor. Tone Vays, bugün Twitter hesabında 200.000 takipçiyi geçtiği için topluluğa teşekkür etti. Ayrıca Vays, Bitcoin’in 2020 yılında 20.000 doları aşacağını tahmin eden Mike Novogratz’a cevap verdi. Novogratz’ın sorusu üzerine de Vays artık Bitcoin’inde bullish bir strateji benimsediğini açıkladı. Bununla birlikte Vays, Bitcoin’in yakında borsadan ayrılıp güvenli bir sığınak olarak hareket etmeye başlayabileceğini de belirtti.

Bitcoin’de genellikle bearish öngören Vays geçtiğimiz Aralık ayında BTC’nin 7.000 doların altına ineceğini doğru bir şekilde tahmin etti. Ancak Vays şimdi bu kararından vazgeçti. Analist son videosunda Bitcoin’in güvenli bir sığınak varlığı olmak üzere olduğunu söyledi.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz