Tim Draper’a Göre Bitcoin’de Patlama Yaşanıyor

“Anything Is Possible” programına katılan ünlü milyarder Tim Draper, şu anda Bitcoin’de “patlama” gördüğümüzü belirtti. İnsanların artık fiat paraya bağlı olduklarından bankaları kullanmaya istekli olmadıklarını söyleyen Draper bu nedenle Bitcoin’i tercih ettiklerini açıkladı. Bununla birlikte Draper fiat para birimleri için gereksiz para basılmasına atıfta bulundu ve Bitcoin’in sınırlı bir varlık olması nedeniyle değerinin düşmeyeceğini hatırlattı. Draper konuşmasında temel teknolojisi olan Bitcoin ve Blockchain’in, bankacılığın yanı sıra sigortadan hükümetlere kadar sayısız sektörü dönüştürebileceğine dikkat çekti.

Draper ayrıca, erkeklerin ağırlıklı olarak hakim olduğu kripto para birimi endüstrisindeki cinsiyet farkına da değindi. Bitcoin’in başlangıçta neredeyse sadece teknoloji meraklıları erkekler için olduğu düşünüldüğünü ancak daha sonra kadınların da Bitcoin’i benimsemeye başlamasının süpriz olmadığını belirtti. Draper’a göre, kadınların “Hadi Bitcoin’i kadınların para birimi yapalım” diyebilme zamanının geldiğini söyledi.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz