Tim Draper Bitcoin Tahmininin Arkasında

Tesla, Skype, Hotmail, Twitter, Coinbase ve diğer önde gelen şirketleri parasıyla destekleyen önde gelen bir yatırımcı olan milyarder Tim Draper, Bitcoin’in (BTC) 2022’nin sonunda veya 2023’ün başında 250 bin dolara ulaşacağı tahminine hala inanıyor. Daha önce birçok kez bu tahmininden bahseden Draper, Bitcoin’in uzun süredir aynı düşük seviyelerde kalmasına rağmen 250 bin dolarlık büyük tahmininin arkasında durdu. Yakın tarihli bir röportajda, BTC’nin benimsenmesi arttıkça kitlesel olarak popüler hale geleceğini söyleyerek Bitcoin’in yakın gelecekte yükselişe geçeceğini savundu.

Draper, özellikle Bitcoin’in özgürlük ve güvenle ilgili olduğunu belirtti. Bununla birlikte milyarder doların değer kaybetmesini eleştirdi. ABD’ye gelince, Draper, hükümet para basmaya devam ederse, Bitcoin’in modern bir enflasyon koruması olarak kalmaya devam edeceğini söyledi. Draper’a göre lider kripto para birimi Bitcoin insanları ABD’de ve gelişmekte olan ülkelerde enflasyona karşı korumaya yardımcı oluyor.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerik13.003 BTC Coinbase Borsasına Gönderildi
Sonraki İçerikDolce & Gabbana NFT Yayınlıyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz