Tim Draper: Bitcoin Satın Alan Bir Sonraki Şirket Apple Olmalı

Kripto para sektörünün önemli ismi milyarder Tim Draper, Apple şirketinin Bitcoin’e yatırım yapması gerektiğini belirtti. Draper katıldığı bir panelde, büyük şirketlerin şu anda doların düşüşünü izlemek yerine buna karşı bir önlem alması gerektiğini söyledi. Draper COVID-19 salgını sırasında ortaya çıkan ekonomik sorunlar nedeniyle FED’in oldukça fazla para bastığını hatırlattı ve dolaşımdaki dolar sayısının Mart 2020’de 1.81 trilyon dolardan bugün 2.1 trilyon dolara çıktığını belirtti.

Draper açıklamasında MicroStrategy, Square ve Tesla gibi büyük şirketlerin Bitcoin’e yatırım yaparak enflasyondan korunmaya çalıştığından bahsetti. Bunun üzerine Draper bundan sonra Bitcoin satın alacak bir sonraki şirketin Apple olabileceğini ifade etti. Grayscale Investments CEO’su Michael Sonnenshein, konu ile ilgili olarak Square, Tesla ve MicroStrategy gibi şimdiye kadar BTC satın alan şirketlerin “vizyonerler tarafından yönetilen şirketler” olduğunu ifade etti. Sonnenshein Bitcoin satın alacak olan bir sonraki şirket ile ilgili tahminini açıklamadı ancak 2021 yılında birçok kurumsal şirketin Bitcoin’e yöneleceğini öne sürdü.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikCoinMarketCap Geçen Ay 100 Milyondan Fazla Kez Ziyaret Edildi
Sonraki İçerikElon Musk Dogecoin’den Bahsetmeye Devam Ediyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz