Tim Draper 250 Bin Dolarlık Bitcoin Tahminini Yineledi

Milyarder Tim Draper Bitcoin’in 250.000 dolar olacağı yüksek boğa tahminini yineledi. Draper bir kez daha BTC fiyatının 2022’de 250.000 dolara ulaşabileceğini belirtti. Draper’a göre Bitcoin o zamana kadar “tercih edilen para birimi” olacak. Draper, Bitcoin’de hareket etmenin hala zor olduğunu söylüyor, bu yüzden benimseme ile mücadele ediyor. Bununla birlikte, Bitcoin yeterince ölçeklenebilir hale geldiğinde, kredi kartı ücretleri ödemek veya “açık ve şeffaf” bir alternatif kullanmak arasında açık bir seçim olacaktır.

Draper,  Haziran 2014’te ABD devleti tarafından gerçekleştirilen ilk açık artırmada 29.656 BTC kazandıktan sonra Bitcoin fiyatının 10.000 dolara fırlayabileceğini doğru bir şekilde tahmin etti. En son CNBC röportajında, Draper gelirinin yüzde kaçının Bitcoin’de olduğunu açıkça belirtmedi, ancak çok fazla Bitcoin’e sahip olduğunu söyledi.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz