Thodex CEO’su Açıklama Yaptı

Kripto para borsası Thodex CEO’sunun 2 milyar dolar değerinde kripto para ile yurt dışına çıktığı iddiasının ardından CEO Faruk Fatih Özer borsanın Twitter hesabından açıklama yaptı. Özer yayınladığı metinde önemli konulara dikkat çekti.

“Öncelikle belirtmek isterim ki kamuoyunda şirketim Koineks Teknolojileri A.Ş. ve sahibi olduğu Thodex platformu hakkında ortaya atılan iddiaların birçoğu mesnetsizdir. 700.000’e yakın kullanıcının işlem yaptığı Thodex platformu bugüne kadar kimseyi mağdur etmediği gibi bundan sonra da etmeyecektir.”

binance

Ortaklık görüşmeleri sebebiyle yurt dışına çıktığını belirten Özer, “391.000 kişinin 2 milyar USD zarara uğratılarak ortadan kaybolduğum iddiaları asılsızdır.” diye ekledi. Hakkında çıkan iddiaların doğru olmadığını söyleyen CEO, birkaç gün içinde Türkiye’ye döneceğini ve kullanıcı mağduriyetlerinin önlenmesi için elinden geleni yapacağını belirtti.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz