The Sims Yaratıcısı NFT Oyunu Hazırlıyor

Will Wright
Will Wright

The Sims ve SimCity’nin tasarımcısı Will Wright, Proxi adında yeni bir NFT odaklı oyun ortaya çıkardı. Oyun, kullanıcıların NFT öğeleri oluşturmasına ve satmasına ve bu öğeleri oyun içi anıları geliştirmek için kullanmasına izin verecek. Stüdyo Maxis ile “SimCity” ve “The Sims” gibi klasikleri tasarlayan Will Wright, on yıldan uzun bir süre sonra yayınlayacağı ilk oyununda NFT’lere odaklandı. Wright, “Proxi” oyunu sayesinde NFT’lere odaklanan bir deneyimle blockchain’i benimsedi.

Proxi’nin ilk NFT paketleri bugünden itibaren satın alınabilir. Bu durumda, “Proxi”, kullanıcıların hafıza yaratımlarına NFT olarak sahip olmalarını ve hatta oyun içinde kullanıcı tarafından oluşturulan öğelerin satışından kâr elde etmelerini sağlayacaktır. Bloomberg’e göre, oyundaki “neredeyse her şey”, diğer kullanıcılara yeniden satılabilen bir NFT şeklini alabilir. “Proxi” bu sonbaharda mobil cihazlarda piyasaya sürülecek.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikKripto Piyasası Değer Kaybediyor
Sonraki İçerikÇin Ethereum Madencilik Havuzunu Kapattı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz