Tezos Yüzde 11 Değer Kazandı

Tezos
Tezos

Tezos blok zincirini destekleyen token XTZ’nin fiyatı son 24 saat içinde %11,1 artarak 12 haftanın en yüksek seviyesine ulaştı. CoinGecko’ya göre, XTZ bu sabah 4,38 dolara ulaştı. Şu anda XTZ, 3,6 milyar dolarlık piyasa değeri ile 45. en büyük kripto para birimidir.

Fiyat artışı bir grup İsviçre merkezli blok zinciri ve finans şirketinin uyumlu dijital finansal ürünler sağlamak için Tezos blok zinciriyle ortak olmasından sonra gerçekleşti. İş birliği, varlık tokenizasyonu için “DAR-1” olarak adlandırılan yeni bir Tezos token standardının geliştirilmesi ve tanıtılmasıyla sonuçlandı. Crypto Finance Group, InCore Bank ve Inacta ortak bir açıklamada, Tezos’u seçmelerinin ana nedeninin “zincir üzerindeki yönetiminin ağı bozmadan veya bölmeden yükseltmelere izin vermesi” olduğunu söyledi. 2018’de piyasaya sürülen Tezos, geliştiricilerin akıllı sözleşmelerle desteklenen merkezi olmayan uygulamalar oluşturmasına olanak tanıyan bir hisse kanıtı (PoS) platformudur.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz