Tezos Bitcoin’i Geride Bıraktı

CoinMarketCap’ta 11. sırada yer alan kripto para birimi Tezos (XTZ) son zamanlarda yükselmeye başladı. XTZ geçtiğimiz ay Bitcoin’den (BTC) daha fazla yükselerek yeni bir zirveye ulaştı. Büyük bir finans ajansı Weiss Ratings 2019’un sonunda CoinMarketCap’te ilk on listeye giren kripto para birimi olan Tezos’u (XTZ) desteklemek için bir tweet yayınladı. Weiss Crypto Ratings, topluluğa XTZ’nin bir süredir boğa piyasasında olduğunu ve yeni bir zirveye ulaştığını duyurdu. Kripto para Bitcoin de dahil diğer tüm altcoinlerden daha iyi performans gösterdi ve geçen ay % 50’den fazla arttı.

binance

Aralık ortasında Kraken borsasının Tezos için bir staking ekledi bunun üzerine kripto para ani bir artış yaşadı. Ayrıca Weiss Ratings XTZ’nin son zamanlardaki başarısını açıklayan bir yazı yayınladı. Weiss Ratings’e göre Tezos’un başarısının 4 önemli faktörü var. Bunlar esnek yönetim, hatasız kod, XTZ token sahiplerine ödenen % 5 kar payı ve ademi merkeziyetçilik.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz