Tether, Milyarlarca USDt Basmayı Sürdürürken Kripto Piyasası Yükselebilir

Kripto Paralar
Kripto Paralar

Tether ek milyar USDt basarken, Bitcoin (BTC) önemli yol ayrımında kaldı. WhaleAlert tarafından bildirildiği üzere, en çok talep gören stablecoinlerden biri olan Tether’in ihraççısı, ek bir milyar USDt bastı. Tether, 29 Temmuz’da stablecoin arzını aktif olarak artırmaya başladığında, üç aylık bir aradan sonra ihraç yeniden başlatıldı. Birçok analist ve kripto meraklısı, artan stablecoin arzının kripto piyasası için daha çok bir yükseliş sinyali anlamına geldiğini söyledi.

Binance başkanı Changpeng Zhao’ya göre, büyüyen stablecoin arzı, uzun vadede kripto para birimleri için yükselişe geçiyor. Blockware analisti ve aynı zamanda tanınmış bir kripto uzmanı olan Will Clemente, bunu biraz farklı bir bakış açısından değerlendirdi. Ona göre, piyasada ne kadar az stablecoin varsa o kadar iyidir, çünkü aşırı arz ve alıcı eksikliği bir araya geldiğinde kripto piyasasının düşmesine neden olabilir. Aynı zamanda, Clemente’nin modeline göre, dolaşımdaki stablecoin miktarı azalmaya başlarsa, kripto varlıklarının büyümesine işaret edecektir.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikDogecoin ve Polkadot Artık Japon Bitbank Tarafından Destekleniyor
Sonraki İçerikBalinalar Pazardan Beri Shib’de 150 Milyon Dolar Satın Aldı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz