Telegram Yatırımcıları GRAM için Para İadesi İstiyor

Telegram Blockchain projesi yine sorun yaşıyor. Yerel bir Rus haber sitesine göre, en az 10 büyük yatırımcı projeden geri çekebilir. Rus kripto yatırım şirketi Hash CIB’in başkanı Yakov Barinsky’ye göre, Telegram Açık Ağındaki (TON) en az 10 büyük yatırımcı projeden para iadesi istiyor. Barinsky yatırımcılarla konuştuğunu ve yatırılan fonların %72’sini almayı düşündüklerini belirtti. Telegram Blockchain projesindeki yatırımcılar şimdiye kadar oldukça sabırlıydı.

Bunun en birince sebebi Telegram ve SEC’in arasındaki mahkemeler yatırımcıları rahatsız etmiş olası. Bunun üzerine yatırımcıların önlerinde iki seçenek vardı. Birincisi yatırım yaptıkları tutarın %77’sini iade edebilirler veya token’lerin dağıtılması için altı ay daha bekleyebilirlerdi. Yatırımcılar ilk önce GRAM tokenlerini Nisan ayında almayı kabul etti. Ancak daha sonra fikirlerini değiştirmiş olacaklar ki para Telegram’dan para iadesi talep ediyorlar. Bu durumun Gram’ı sıkıntıya sokabileceği veya SEC ile durum netleşmeden piyasaya girmesine sebep olabileceği konuşuluyorç

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz