Substack BTC Ödemelerini Kabul Etti

Substack
Substack

Yazarların kendi abonelik tabanlı haber bültenlerini oluşturmalarına izin veren popüler bir web sitesi olan Substack, ödemeler için lider kripto para birimi Bitcoin’i kabul etti. San Francisco merkezli Substack, yazarların abonelik yayınları oluşturmasına olanak tanır. Bugün, ödemeler için Bitcoin’i kabul edeceğini açıklayan site aynı zamanda bunun için Lightning Network’ü kullanacağını duyurdu.

Substack Bitcoin ile ödeme seçeneğinin şimdilik yalnızca kripto para birimi yayınları için geçerli olacağını söyledi. Şirket, “Substack, belirli kripto yayınlarından başlayarak, bu yayınların dünya çapındaki aboneleri için bir ödeme seçeneği olarak Bitcoin ödemelerini etkinleştirmeye başladı ve talebe bağlı olarak daha geniş kullanılabilirliği keşfetmeyi dört gözle bekliyoruz” dedi. Şirket bir duyuruda, girişim için Bitcoin ödeme işlemcisi şirketi OpenNode ile çalışacağını söyledi. OpenNode, ödemeleri daha hızlı işlemek için Lightning Network’ü kullanacak.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz