Stonberg: Dubai Kripto Paralar İçin Harika Bir Yer

Dubai
Dubai

Bittrex Global CEO’su Dubai’nin genişleyen kripto pazarından yararlanacağını söyledi. Bittrex Global kripto borsası CEO Stephen Stonberg’e göre Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) ve Dubai, kripto para birimi endüstrisi için en dostane bölgeler arasında yer alıyor. 29 Ağustos’ta Bloomberg’e verdiği röportajda, Stonberg yerel düzenleyicilerin giderek artan bir şekilde blockchain ile ilgili teknolojileri kabul etmesiyle Dubai’nin Orta Doğu’daki genişleyen kripto pazarından faydalanacağını dile getirdi.

Stonberg, BAE ve Dubai’nin “tüm doğru şeyleri yaptığını ve kripto para birimi endüstrisinde birçok bölgesel projeyi çekeceklerini” söyledi. Stonberg, Dubai’nin vergi cenneti statüsü sayesinde, bir token projesi oluşturmak veya bir kripto para birimi borsası yürütmek için “harika bir yer” sağladığını belirtti. Bittrex’in artık bölgede daha fazla genişleme ve daha fazla müşteri beklediğini de sözlerine ekleyen Stonberg, “Dubai’nin fevkalade iyi olacağını düşünüyorum” dedi.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz