STEEM’e Hard Fork Geliyor! Fiyat Yüzde 200 Arttı

Steem Blockchaininin tokeni olan STEEM kısa süre önce %200’e yakınartış gösterdi. Geçtiğimiz haftalarda  Tron CEO’su Justin Sun’ın Steem ağını devralması nedeniyle çok konuşulmuştu. Şimdi ise Steem topluluğu ağı devralmaya çalışmakla suçlanan Tron CEO’su Justin Sun’a rağmen, Ayrıca Steem ağı yakın zamanda bir hard fok gerçekleştirmeyi planladığını da açıkladı. Bu sayede eski Steem ekibi Hive üzerinde yoluna devam ederken Justin Sun ise STEEM ile istediğini elde etmiş olacak.  Bu hard fork ile yatırımcıların elinde tuttuğu her 1 STEEM için 1 HIVE verilecek

Hard forktan token kazanmak isteyenlerin alım yağmuruna tutulan STEEM %200’lık bir artış kaydetti.

binance

Steem ağında ortaya çıkan krize dahil olan Binance borsası 20 Mart’ta piyasaya sürülmesi planlanan forku desteklediğini duyurdu. Binance Twitter hesabından 20 Mart tarihinde snapshotın alınacağını söyledi. Ayrıca bu hard forkun desteklemesinin HIVE’ın Binance’da listeleneceği anlamına gelmediği de belirtildi.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz