Stablecoin Arz Oranı Bitcoin’de Yükselmeyi İşaret Ediyor

Son analitik veriler, Bitcoin Stablecoin Arzı oranının düştüğünü gösteriyor, bu da genelde Bitcoin fiyatının artacağına işaret eden bir gösterge olarak kabul ediliyor Glassnode ajansı tarafından sağlanan verilere göre, Bitcoin stablecoin tedarik oranı (SSR) tüm zamanların en düşük seviyesi olan 16.180’i buldu.Bitcoin için stablecoinlerin satın alma gücü temel olarak Bitcoin fiyatını etkilemekte. Kripto borsalarında, traderlar fiat yerine stablecoinleri kullanıyor, böylece SSR Bitcoin fiyatını doğrudan etkileyebiliyor. Yani stablecoin arz oranı düştüğünde Bitcoin fiyatının yükselmesi beklenir.

binance

Bununla birlikte, üçüncüsü gerçekleşecek olan ödül yarılanmasına çok kısa bir süre kaldı. Bu nedenle birçok trader ver analist Bitcoin’in yükseleceğini düşünüyor. Bazı madencilerin işi bırakmaları muhtemel olsa da, uzmanlar daha verimli madencilik ekipmanı olanların hızla onların yerini alacaklarını düşünüyor.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz