Son James Bond Daniel Craig Bitcoin Dolandırıcılığına Karıştı

Elon Musk ve Jeremy Clarkson gibi ünlü isimlerin Bitcoin dolandırıcılık olaylarında kullanılması son günlerde fazlasıyla arttı. Bunlara son örnek ise James Bond filmlerinden tanıdığımız Daniel Craig oldu. Bitcoin (BTC) dolandırıcıları, yatırımcıları dolandırmak için Daniel Craig’in son James Bond filmini kullandı. Son yıllarda James Bond’u canlandıran Craig’in adı yatırımcıları çekmek için “Bitcoin Era” adlı yeni bir Bitcoin dolandırıcılğına karıştı.

Dolandırıcılar Youtube’da James Bond’un son filmi “No Time to Die” ertelenmesi ile ilgili bir makale yayınladılar. Çok beklenen filmin galası gerçekten de korona virüs salgını nedeniyle Kasım ayına ertelendi. Ancak gecikmeyi öğrenmek yerine reklama tıklayanlar Craig’in Bitcoin Era’yi anlattığı sahte bir röportaj ile karşı karşıya kaldılar. Ayrıca makale, İngiliz yatırımcıların dört ay içinde milyoner olabileceğini iddia ediyor.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz