Solana Bu Hafta Yüzde 48 Arttı

Solana
Solana

Piyasa değerine göre on altıncı en büyük kripto para birimi olan Solana, metrik sitesi Nomics’in verilerine göre son bir günde %12 ve bu hafta %48 arttı. Solana yükselirken, piyasanın geri kalanı düşüşe geçti. Bitcoin ve Ethereum bugün kırmızı renge döndü. 2017 yılında kurulan Solana, yüksek düzeyde ölçeklenebilir merkezi olmayan uygulamaları (dapps) destekleyen bir blok zinciridir. Proje, saniyede 50.000 işlem (TPS) gerçekleştirdiğini iddia ettiği için genellikle “Ethereum katili” olarak lanse edilmektedir.

Akıllı sözleşme platformları, merkezi olmayan finans, merkezi olmayan borsalar, para birimleri ve Web3 gibi son piyasa düşüşüyle ​​ilgili olarak beş kripto sektörünün performansını analiz eden Messari, akıllı sözleşme platformlarının en son kripto piyasası çöküşüne karşı oldukça dayanıklı olduğunu kanıtladı. Akıllı sözleşme platformları geçen hafta %3.11 toparlanırken, Web3 coinleri sadece %0.12 toparlandı.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz