SkyBridge CEO’su Bitcoin ve Amazon’u Karşılaştırdı

CNBC’nin Squawk Box isimli programına konuşan SkyBridge ve ona bağlı Bitcoin fonu başkanı Anthony Scaramucci, lider kritpo para birimi Bitcoin ve Amazon’u kıyasladı. Scaramucci, on iki senede devasa bir artış gösteren Bitcoin’i Amazon şirketinin ilk yıllarına benzetti ve Bitcoin’in çok daha fazla büyüyebileceğini söyledi.

SkyBridge CEO’su, 1997’de halka arz sırasında 10 bin dolar değerinde Amazon hissesi satın alanların, şu anda 21 milyon dolardan fazla değere sahip olacaklarını belirtti. Scaramucci, halka arzdan 20 yıl sonra, Amazon’un eskisinden çok daha fazla istikrarla ticaret yaptığını sözlerine ekledi. Bununla birlikte CEO aynı istikrarın Bitcoin için de olabileceğini öne sürdü ve Amazon’la muhtemelen benzer yatırım getirileri göstereceğini belirtti. Scaramucci ayrıca, Bitcoin’in Amazon’dan ve diğer büyük şirketlerden çok daha hızlı bir trilyon USD piyasa değerine ulaştığını hatırlattı.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz