Silk Road Kurucusundan Fantastik Uzun Vadeli Bitcoin Tahmini

Silk Road kurucusu Ross Ulbricht, Bitcoin’in uzun vadede potansiyel olarak 333 milyon dolara çıkabileceğini belirten bir fiyat analizi yayınladı. 23 Nisan tarihinde Twitter hesabından analizini yayınlayan Ulbricht, Bitcoin’de fiyat tahmininde bulundu. Ulbricht, Bitcoin’in Aralık 2019’da 100.000 dolara fırlayabileceğini tahmin etti.

Ancak, daha sonra 12 Mart’ta yaşanan çöküşün ardından kısa vadeli hedefini 1.200 dolara kadar düşürdü. Bununla birlikte, Ulbricht tüm yükseliş tahminlerinin aksine lider kripto para Bitcoin’in 2021 yılında kadar ayı piyasasında kalacağını belirtti. Ancak Ulbricht Bitcoin için uzun vadeli fiyat tahminini de paylaştı. Ulbricht Bitcoin’in 333 milyon dolara yükseleceğini dile getirdi. Böyle bir durum yaşanırsa eğer dünyanın ilk kripto para biriminin piyasa değeri 7 katrilyon dolara ulaşabilir. Pek çok yatırımcı kenarda ciddi miktarda Bitcoin saklayan Ulbricht’in tahminleri abartılı ve fazlasıyla taraflı bulduğunu söyledi.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz