Shiba Inu Yüzde 16 Değer Kazandı

Shiba Inu
Shiba Inu

Yılın son birkaç haftasında piyasadaki şüpheli performansa rağmen, Shiba Inu %16 fiyat artışı ile derin düzeltmeden geri dönmeyi başardı. Bu yükseliş sayesinde meme tokeni en büyük 1000 Ethereum’daki en büyük holdinglerden biri haline geldi. WhaleStats şu anda balinaların cüzdanlarında 1,5 milyar dolar ile FTT tokeni bulunduğunu ve ikinci sırada yaklaşık 1,2 milyar dolar ile Shiba Inu token’inin tutulduğunu belirtti.

Tokenin piyasa performansına gelince, Shiba Inu şimdiye kadar yerel düşükleri sürekli güncelleyerek kripto para piyasasındaki genel eğilimi takip ediyor. Piyasadaki çoğu kripto para birimi düşüş gösterirken, SHIB aniden %16 fiyat artışı yaşadı. ATH’deki %60’lık büyük düzeltmeden sonra varlıktaki nispeten düşük volatilite nedeniyle değerdeki sıçrama, ortalamadan daha yüksek olarak kabul edilebilir. Balina düzeyindeki adresler her zaman meme tabanlı tokene ilgi gösterdi. En son satın alma, Aralık ayında isimsiz bir balina tarafından yapıldı. Bir Ethereum balinası, yaklaşık 136 milyon dolar değerinde dört trilyon SHIB tokeni satın aldı.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz