Shiba Inu Güney Kore’de Listelendi

Güney Kore
Güney Kore

Shiba Inu, katı düzenlemeleriyle tanınan Güney Kore’de artık ticarete hazır. Sert kripto düzenlemeleriyle tanınan bir ülke olan Güney Kore’deki kripto para borsası Korbit, Shiba Inu’yu listeleyeceğini duyurdu. Seul merkezli kripto para ticaret platformu, müşterisinin Perşembe gününden itibaren Kore wonuna karşı meme coini takas etmesine izin verecek. Bu sayede Korbit, Güney Kore’de meme coin için destek ekleyen ilk kripto borsası olacak. SHIB’nin yanı sıra, aynı adı taşıyan Katman 2 merkezi olmayan finans (DeFi) protokolünün yerel tokeni olan Injective Protocol’ü (INJ) de ekleyecek.

Korbit, Güney Kore’de borsaları toplu olarak kapatmaya zorlayan acımasız düzenleyici baskıyı atlatmayı başaran çok az kripto borsasından biri. Mali İstihbarat Birimi’ne kayıt olamayan kırk borsa Eylül ayında kapanmak zorunda kaldı. Bithumb, Coinone, Upbit ve Korbit, gerekli yasal gerekliliklere uyduktan sonra won ticareti sunmasına izin verilen borsalardır.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz