Shiba Inu, DOGE ve AVAX’ın Altına Düştü

Shiba Inu (SHIB)
Shiba Inu (SHIB)

Shiba Inu (SHIB), pazarın zirvesindeki yerini kaybetti. Shiba Inu, piyasa değeri ile ilk 10’daki yerini kaybederek sıralamada AVAX, Dogecoin ve DOT’un altına düştü. Geçen ay boyunca, Shiba Inu’nun piyasa değeri, Aralık başında ani bir artış ve 28 Aralık’ta başlayan güçlü bir düşüşle oldukça istikrarsızdı.

SHIB’nin %1.000 rallisi sırasında, tokenin piyasa değeri 50 milyar dolara ulaştı ve Solana gibi endüstri devlerini geride bıraktı ve CoinMarketCap’e göre ilk 5’e girdi. Ancak yüksek volatilite ve çok sayıda kısa vadeli trader nedeniyle, ani fiyat düşüşü varlığın kapitalizasyonunu 17 milyar dolara düşürdü. Beklenmedik toparlanma 20 Aralık’ta, meme token’ın kapitalizasyonunun 5 günden kısa bir sürede 15 milyar dolardan 21 milyar dolara yükselmesiyle başladı. Ancak bireysel yatırımcıların alım gücünün olmaması nedeniyle, ralli uzun sürmedi ve kısa bir süre sonra sona erdi. Token, tüm zamanların en yüksek seviyesinden bu yana değerinin %60’ından fazlasını kaybetti ve herhangi bir toparlanma belirtisi göstermiyor.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz