Sektörün Önemli İsimleri BTC’yi Dipten Satın Alıyor

Bitcoin (BTC)
Bitcoin (BTC)

Ödüllü gazeteci Colin Wu, daha fazla dijital altın satın almak için bu düşüşten yararlanan en iyi Bitcoin savunucularını sıraladı. Wu, Tron’un kurucusu Justin Sun’ın bu düşüşü satın almak için kullanan etkili blok zinciri savunucusu olduğunu belirtti. Wu, Tron ve BitTorrent’in arkasındaki milyarder Justin Sun’ın bugün 100 Bitcoin satın aldığını duyurdu. Mevcut Bitcoin (BTC) fiyatı 42.000 doların üzerine çıkmaya çalışırken, satın almanın net hacmi yaklaşık 4,2 milyon dolar. Ayrıca Wu, bu düşüşten yararlanan diğer büyük ölçekli alıcıları arasında El Salvador başkanı Nayib Bukele ve Microstrategy’nin CEO’su Michael Saylor’dan bahsetti.

Wu, yakın zamanda Binance’e Ethers’e dokuz basamaklı bir meblağ yatıran kişinin Justin Sun olduğunu ekledi. Hatırlayacağınız üzere yaklaşık üç hafta önce Justin Sun, TRON CEO’luğundan istifa etmeyi ve Grenada’nın DTÖ büyükelçisi olmayı planladığını duyurdu.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz