SEC Yaklaşımı ‘Tüm Ekosistemi Tehdit Ediyor’

SEC
SEC

Şu anda a16z’nin ortağı olan eski CFTC komisyon üyesi Brian Quintenz, kripto endüstrisinin Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’ndan (SEC) neden memnun olmadığını anladığını, ancak düzenlemenin kendisini sorun olarak görmediğini söyledi. Eski CFTC (Emtia Vadeli İşlemler Ticaret Komisyonu) komisyon üyesi, kripto için düzenleyici ortamın mevcut haliyle hantal olduğunu söyledi. Quintenz, “Kripto ekosisteminin istediği, teknolojisine uyan, amaca uygun, yeniliğin tam potansiyeline ulaşmasına izin veren kurallar olduğunu düşünüyorum” dedi. Ancak bunu SEC’in gerçekleştiremeyeceğini söyledi. Quintenz, “SEC ciddiyse” daha iyi bir yolun mümkün olacağını belirtti.

CFTC’deki görev süresi boyunca, ABD’deki Bitcoin vadeli işlem sözleşmelerinin listelenmesini ve kriptoya özgü diğer gelişmelerin yanı sıra tokenize edilmiş emtiaların oluşturulmasını denetledi. Quintenz şimdi risk sermayesi şirketi Andreessen Horowitz’de kripto ekibinde danışman ortak olarak çalışıyor.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikCelsius Kurucusu Müşteri Hesaplarını Dondurmadan Önce Milyonlarca Dolar Çekti
Sonraki İçerik150 Milyar SHIB Anonim Bir Cüzdana Gönderildi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz