SEC XRP Yatırımcılarını Bir Haçlı Seferi Başlatmakla Suçladı

Ripple ve SEC
Ripple ve SEC

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), XRP sahiplerinin kendilerini Ripple davasına dahil etmeye çalışmalarını engellemek istediğini belirtti. SEC ayrıca henüz herhangi bir ikincil piyasa yatırımcısını suçlamadıklarını açıkladı.

SEC yaptığı açıklamada, XRP yatırımcılarının Ripple şirketi ile aynı argümanlarını sunduğunu ve bu nedenle yeni değer argümanlarını getirilmediğini belirtti. Yatırımcılar, XRP’nin yasal statüsüne, iddia edilen kullanımlarına ve mevcut taraflarca “güçlü bir şekilde” dava edilen diğer konulara odaklanan yeniden yazılmış ifadelerin bir listesini sunar. Ancak SEC, XRP sahiplerinin iddia edilen yolsuzluğunu ifşa etmek için hükümet kurumuna karşı bir “haçlı seferi” başlatmaya çalıştıklarını belirtti. Öte yandan Blockchain devi Ripple, XRP sahiplerinin de davaya dahil edilmesini istedi. SEC ise XRP sahiplerinin çıkarlarının Ripple tarafından zaten “yeterince temsil edildiğinde” ısrar etti.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikBitcoin Düşüşe Geçti
Sonraki İçerikBlockcap 2023’e Kadar 50 Bin Bitcoin Madencilik Ürününe Ulaşmayı Planlıyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz