SEC, 2 Aralık’ta Kriptoları Tartışacak

SEC
SEC

SEC, 2 Aralık’ta düzenlenecek olan açık toplantıda yatırımcılar için blok zinciri, kripto ve altta yatan riskleri tartışacak. Düzenleyici SEC, kripto ve dijital varlıklarla ilgili konularda bir Panel tartışması yapacak. Görüşmede, komisyonun ana hedefi olan yatırımcının korunmasının sağlanması amaçlanacak. SEC, yeni teknolojilerin hızla gelişmesiyle birlikte pazarın hızla değişen koşullarını da tartışacak. Resmi tartışma sayfasına göre panel, dijital varlık piyasasına maruz kalmaya istekli yatırımcıları korumanın yeni yollarını araştıracak. Panel tartışması yaklaşık bir buçuk saat sürecek.

Panel, Morgan State Üniversitesi’ndeki Graves İşletme ve Yönetim Okulu’nda profesör olarak çalışan ve Blockchain ve Finansal Teknoloji Araştırmaları Merkezi’nin kurucu direktörü Alie Emdad da dahil olmak üzere çeşitli finans şirketlerinden ve üniversitelerden uzmanları ağırlayacak. Bu arada piyasa genel olarak olaya henüz tepki göstermedi, ancak aslında tüm endüstri için olumlu bir sonuca sahip olabilir.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz