Scott Minerd: Yeni Bir Kripto Para Birimi Bitcoin ve Ethereum’u Geçebilir

Guggenheim Partners’ın baş yatırım sorumlusu Scott Minerd, son CNBC röportajında, yeni bir kripto para biriminin Bitcoin ve Ethereum’u potansiyel olarak geçebileceğini öngördü. Bitcoin ve Ethereum’un gelecekte de devam edeceğini belirten Minerd, kripto para ve dot-com balonu arasında paralellikler kurdu. Bitcoin ve Ethereum’un hayatta kalacağını düşünüyorum diyen Minerd, internet ve kripto paraları kıyasladı.

“Bitcoin ve Ethereum’un hayatta kalacağını düşünüyorum, ancak internet balonuna geri dönelim. AOL mutlak kazanan oldu ve kimse bunu sorgulamadı. Lider onlardı. Yahoo kazanan oldu. Sonra Google ortaya çıktı ve diğer katılımcılar ortaya çıktı ve bence bulacağımız şey yeni bir kripto paranın ortaya çıkması olacak.”

binance

Minerd ek olarak yeni kripto paranın madencilik maliyeti ve diğer konularla ilgili sorunların üstesinden gelebileceğini ve bu durumun onu Bitcoin ve Ethereum’dan daha üstün hale getireceğini söyledi.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz