Scott Minerd: Bitcoin Yatırımcı Tabanı Yükseliş İçin Yeterli Değil

Lider kripto para birimi Bitcoin’in 400 bin dolara ulaşacağına inanan Guggenheim Partners Baş Yatırım Sorumlusu Scott Minerd, aşağı yönlü bir U dönüşü yaptı. Minerd Bitcoin’in yatırımcı tabanının yükseliş için yeterli olmadığını söyledi. Minerd, özellikle kurumsal talebin azaldığına dikkat çekti ve bu nedenle 30 bin doların Bitcoin için devamlı olmadığını ifade etti.

Aralık ayında Minerd en yüksek kripto para biriminin 400 bin dolara yükselebileceğini söyleyerek boğa beklentisi olduğundan bahsetmişti. Ancak Bitcoin’in sert düşüşünden sonra Minerd fikrini değiştirdi ve Bitcoin’in 30 bin dolarlık bir fiyatı destekleyecek kadar kurumsal bir ilgiye sahip olmadığını dile getirdi. Yaklaşık bir hafta önce CNBC ile yaptığı röportajında Minerd, Bitcoin’in muhtemelen 20 bin dolara kadar geri çekileceğini ve böylece rekor rallisinin tamamen yarıya ineceğini iddia etti.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz