Schiff: Bitcoin Para Değil

Euro Pacific Capital CEO’su Peter Schiff yine Bitcoin’i (BTC) eleştirdi. Shiff Bitcoin alarak pahalı bir hata yaptığını itiraf etti. Ayrıca Bitcoin’in para olmadığını söyledi.

En yüksek kripto savunucularından Anthony Pompliano’ya yanıt olarak Schiff, 154.1 milyar dolarlık piyasa değeri olan kripto para biriminin para olarak nitelendirilmediğini belirtti.
“Bitcoin’in fiyatının geçmişte yükselmiş olması, Bitcoin’i para olarak nitelendirmiyor ve analizimle ilgisi yok.”

binance

Ayrıca geçtiğimiz gün yayınladığımız haberde Peter Shiff’in Bitcoin dolu cüzdanına erişmediğini bildirmiştik. Kripto topluluğundaki çoğu kişi bu durumun Schiff’in hatası olduğunu, cüzdanın şifresini unuttuğunu söyledi. Bunun üzerine bugün açıklanan habere göre, kripto topluluğunun Schiff’i suçlamakta haklı olduğu ortaya çıktı. Görünüşe göre Schiff şifre için PIN kodunu yanlış girdi bu nedenle cüzdanlarına erişemedi. Kripto para savunucuları Bitcoin eleştirmeninin böyle başlangıç düzeyinde bir hata yapabilmesine çok şaşırdıklarını ifade etti.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz