Scaramucci: Kripto Piyasası Yakında Toparlanacak

Anthony Scaramucci
Anthony Scaramucci

Skybridge Capital’in kurucusu ve yönetici ortağı Anthony Scaramucci, kripto piyasalarının geleceği için iyimser bir bakış açısına sahip ve yatırımcılara “mevcut ortamı görmelerini” ve “sabırlı kalmalarını ve uzun vadeli kalmalarını” tavsiye ediyor. CNBC ile yaptığı röportajda, hedge fon yöneticisi kripto alanındaki son gelişmelerin “çok daha fazla ticari faaliyeti” tetikleyebileceğinden bahsetti. Özellikle, sürekli gelişen Lightning Network’ü, Bitcoin’in üzerine yerleştirilmiş iki katmanlı ödeme protokolü, BlackRock’un Coinbase ile ortaklığı ve daha sonra bir Bitcoin (BTC) özel güven fonu kurmalarını gelecek için olumlu işaretler olarak vurguladı.

Scaramucci, ağın konsensüs mekanizmasını proof of stake (PoS) olarak değiştirecek olan 15 Eylül’de yapılması planlanan Ethereum Merge güncellemesinin ikinci en büyük kripto para biriminin piyasa fiyatını etkileyebilecek bir olay olarak gösterdi. Scaramucci’ye göre traderlar birleşmenin getirebileceği potansiyel pozitiflere dayanarak kripto para birimini satın alıyorlar, ancak aynı zamanda geri dönüp aynı hızla satabileceklerini de belirtiyor. Bununla birlikte Scaramucci’nin firması BTC’nin önümüzdeki altı yıl içinde benzeri görülmemiş bir yükseliş görebileceğine inanıyor.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikBinance, Kazakistan’da Faaliyet Göstermek İçin Onay Aldı
Sonraki İçerikCardano, Marttan Beri En Yüksek Kârını Elde Etti

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz