Samsung Cep Telefonlarındaki Kripto Güvenliğini Arttırıyor

Koreli elektronik devi Samsung, kullanıcılarının kripto bilgilerinin daha iyi korunması için akıllı telefonlarının güvenlik altyapısını geliştirdiğini açıkladı. Şirket dün yaptığı açıklamaya göre akıllı telefonlarında depolanan verileri daha iyi korumak için yeni bir özellik tanıttı.

Herhangi bir akıllı telefona kurulacak en yüksek güvenlik seviyesi donanımı olduğu söylenen bu yeni özellik kullanıcıların pin numaraları, şifreler ve hatta kripto para birimi bilgileri gibi gizli verilerini güvenli bir şekilde saklayan ve kurcalamaya karşı dayanıklı olan özel bir kasadır. Ek olarak bu yeni donanımın Galaxy S20 akıllı telefon serisinde yer alacağı duyuruldu.

binance

Samsung’un blockchain uygulamaları destekli telefonları ile Ethereum ve Tron gibi blockchain altyapısındaki uygulamaların desteklenmesi kripto paraların genel kabul görmesi için oldukça önemli bir adım olarak görülüyor.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz