Samson Mow: Bitcoin Yeni Finansal Bir Paradigma

Blockstream’den Samson Mow, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, Bitcoin’in gerçekte ne hakkında olduğundan bahsetti. Mow, Bitcoin’in saniyede kaç işlem gerçekleştirebileceğini veya bir fincan kahve almak için kullanılacak kadar iyi olup olmadığını düşünmekten çok daha fazlası olduğunu ifade etti. Mow, açıklamasında Bitcoin’in yeni finansal bir paradigma olduğunu belirtti. Bununla birlikte Mow, Bitcoin eleştirmenlerine ve altcoin severlere, Bitcoin’in bankalardan veya diğer finans kuruluşla bağlantı sağlamadan her saniye yaklaşık 486 bin dolar değerinde hareket ettiğini hatırlattı.

Mow, Ethereum, Litecoin, XRP ve Bitcoin Cash ile karşılaştırıldığında saniyede Bitcoin tarafından aktarılan değer miktarını temsil eden bir video yayınladı. Bu arada Intotheblock analiz sağlayıcısının verilerine göre, 30 Kasım tarihinden bu yana Bitcoin işlemleri arasındaki ortalama süre 11 dakika oldu.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz