Ron Paul: Bitcoin Ciddi Olarak Değerlendirilmeli

Bugün başlayan Miami’nin Bitcoin 2021 konferansında konuşan eski başkan adayı Ron Paul, Federal Rezerv’i sert bir şekilde eleştirdi ve ekonominin mevcut durumu ve Fed’in para politikası göz önüne alındığında Bitcoin’in “ciddi olarak değerlendirilmesi” gerektiğini söyledi. ABD’nin mevcut para politikasının bir felaket olduğunu belirten Paul, merkez bankasının tamamen hurdaya çıkarılması gerektiğini dile getirdi. Başkan Joe Biden’ın 2. Dünya Savaşı’ndan bu yana en büyük federal harcama olacak olan 6 trilyon dolarlık bütçe teklifine değinen Paul, mevcut ekonomi politikasının daha uzun süre devam edemeyeceğini söyledi.

Daha önce Bitcoin’in devlet müdahalesinden arınmış olması gerektiğini söyleyen Paul, kripto para birimi hakkında fazla bir şey bilmediğini ancak sorunlu devlet harcamaları olarak gördüklerine çözüm sağlayabileceğini belirtti. Eski Teksas kongre üyesi Paul “Bitcoin ciddi olarak düşünülse iyi olur” dedi.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz