Roger Ver’e Göre Bitcoin Cash İçin Endişelenmemeliyiz

Genellikle Halving (yarılanma) gerçekleştikten sonra kripto paranın fiyatında artış yaşanır. Ancak 8 Nisan tarihinde Bitcoin Cash (BCH) yarılanması gerçekleştiğinde topluluk fiyatının yükselmesini beklerken kripto paranın fiyatı düştü. Bununla birlikte Bitcoin Cash’in hash oranında büyük bir düşüş yaşandı ve ağ % 51 saldırılarına karşı oldukça savunmasız hale geldi. Ayrıca birçok Bitcoin Cash madencileri yarılanmanın ardından Bitcoin ağına geçiş yaptı.

Buna rağmen BCH’nin ilk savunucularından biri olan Roger Ver, Bitcoin Cash için endişelenmediğini belirtti. Bitcoin.com’dan Roger Ver son bir podcast yayınında Bitcoin Cash’in yarılanması ile ilgili görüşlerini dile getirdi. Hash oranı düşüşü nedeniyle BCH’nin aşağı yönlü hareketinden endişe etmediğini söyleyen Ver, asıl meselenin kripto paraları dünyanın dört bir yanına yayabilmek olduğunu söyledi.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz