Robinhood Yöneticisi Shiba Inu Topluluğunu Takdir Etti

Robinhood
Robinhood

Robinhood’dan Aparna Chennapragada, Shiba Inu topluluğunu “gerçekten takdir ettiğini” söyledi. Robinhood’un baş ürün sorumlusu Aparna Chennapragada, Bloomberg TV ile yakın tarihli bir röportajda, şirketin Shiba Inu topluluğunu “gerçekten takdir ettiğini” ve enerjisini hafife almadığını belirtti. Komisyonsuz ticaret uygulaması başlangıçta 2018’in başlarında Bitcoin ve Ethereum için destek ekledi. Birkaç ay sonra teklifini Litecoin, Bitcoin Cash ve Dogecoin ile genişletti. Kripto yerel rakiplerinin aksine Robinhood, “nicelik yerine kalite”yi seçerek çok sayıda kripto parayı listelemeyi tercih etmedi. Geçen hafta, Robinhood baş finans sorumlusu Jason Warnick, şirketin listelemeyle ilgili seçeneklerini açık tutacağını söyledi.

Shiba Inu topluluğu, Change.org imza kampanyasıyla yarım milyondan fazla imza toplayarak aylardır Robinhood desteği için kampanya düzenliyor. Öte yandan, Robinhood, şirketin kripto bölümünün baş işletme görevlisi Christine Brown tarafından yapılan bir duyuruya göre, kripto para cüzdanlarının beta test aşamasını başlattı.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz