Robinhood Uygulamasının İndirmeleri Düştü

Robinhood
Robinhood

Robinhood uygulamasının indirmeleri düştü ve JP Morgan analistlerine göre bu, şirketin hisse fiyatının düşmesine neden olabilir. Yatırım bankası analistleri, Bloomberg tarafından görülen ve bildirilen bir notta, meme stok çılgınlığı sona erdiğinde, Robinhood’un hissesi aslında %20 değerinde bir düşüş kadar büyük bir isabet alabilir. Robinhood uygulaması, olası yatırımcıların hisse senetleri ve kripto para birimlerini kolay ve hızlı bir şekilde satın almalarını sağlar. Ancak analistler, uygulamanın indirme ve aktif kullanıcı ölçümlerinin bu çeyrekte büyük ölçüde düştüğünü ve sırasıyla %78 ve %40 oranında gerilediğini paylaştı.

Benzer şekilde kripto para borsası uygulamaları Coinbase ve Binance indirmeleri de yaklaşık olarak %50 oranında düştü. Robinhood, yılın başında, özellikle kripto para birimi traderları arasında oldukça popülerdi. Uygulama, Nisan ayında 9,5 milyon müşterisinin 2021’in ilk çeyreğinde kripto ticareti yaptığını ve 2020’nin 4. çeyreğine göre %458’lik bir artış olduğunu duyurdu.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerik706 Milyon Dolar Ethereum Transfer Edildi
Sonraki İçerikGrayscale GDLC Portföyüne SOL ve UNI’yi Ekledi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz