“Ripple’ın Başarılı Olması XRP’nin De Başarılı Olduğu Anlamına Gelmez”

Bitcoin destekçisi Anthony Pompliano ve TechCrunch ve Arrington XRP Capital kurucusu Michael Arrington ile Bitcoin ve XRP hakkında konuştu. Konuşma sırasında Arrington, XRP’ye olan sevgisini paylaştı ve geçmişte Ripple’ın Brad Garlinghouse ile iş birliği yaptığını söyledi. Girişimci ayrıca özellikle Bitcoin ve XRP’ye karşı genel tutumunu paylaştı. Arrington XRP’yi sevdiğini belirtirken lider kripto para birimi Bitcoin’in ise gerçek para olduğuna inandığını söyledi.

Ancak Pompliano’nun XRP’ye karşı tutumu biraz daha farklıydı. Pompliano Ripple şirketine saygı duyduğunu söyledi ve Ripple şirketine daha önce yatırım yapmadığı için pişmanlık duyduğunu açıkladı. XRP için ise Pompliano parayı genel Ripple ürününün bir parçası olarak gördüğünü belirtti. Pompliano konuşmasında Ripple şirketinin başarılı olmasının XRP’nin de başarılı olduğunu anlamına gelmediğini dile getirdi.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz