Ripple Şirketinden Yeni Ortaklık

Ripple şirketi şimdi de bir üniversite ile anlaşma yaptı. Yapılan işbirliğine göre, Avustralya Ulusal Üniversitesi (ANU) hukuk fakültesi, önümüzdeki yıl yüksek lisans programında Blockchain teknolojisinin hukuk alanına etkisi üzerine iki yeni ders verecek. ANU Hukuk Fakültesi’nin girişimci üyesi Scott Chamberlain, üniversitenin Blockchain derslerini geliştirip yürüten kişi olarak seçildi. Chamberlain, Blockchain teknolojisinin potansiyeli hakkında oldukça heyecanlı olduğunu dile getiriyor.

Dersler, Ripple’ın dağıtık defter teknolojisi, kripto paralar ve dijital ödemelerdeki yeni trendleri incelemek için tasarlandı ve program hazırlanırken Blockchain Araştırma Girişimi’nin de yardımı alındı. Ayrıca Avustralya Ulusal Üniversitesi, Avustralya’daki çoğu üniversitede olduğu gibi bu işbirliğinden önce de lisans programında Blockchain’i inceleyen derslere yer veriyordu.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz