Ripple’dan Yeni Bulut Çözümü

Blockchain devi Ripple, kullanıcılarının daha hızlı kurumsal ödemeler yapmasına yardımcı olmak için bir bulut çözümü sundu.

Web sitesinde yapılan açıklamada Ripple şirketi ağdaki ödeme hızını iyileştirmeye yardımcı olacak RippleNet Cloud çözümünü başlatacak. Özellikle karantina döneminde dijitalleşen dünyada Ripple şirketi kullanıcılarına hız katmak için yeni bir çözüm buldu.

binance

Yayınlanan makaleye göre, yeni ürün olan RippleNet Cloud sayesinde bankalar ve finans kurumları, ticari faydalarını minimum çaba ve daha fazla esneklikle en üst düzeye çıkarabilecekler. Bununla birlikte, yeni çözümde Ripple kullanıcıları sadece bir entegrasyon ve ortak bir Ripple Payment Object(PRO) kullanarak ödeme yapabilecek. RippleNet Cloud ayrıca, doğrudan XRP kullanan Ripple’ın İsteğe Bağlı Likidite sistemini (ODL) kullanarak istemcilerin diğer çözüm yollarıyla çalışmalarını da sağlıyor.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz