Ripple Yetkilisi XRP Ledger’ın Yeni Değişikliklerinden Bahsetti

19. ‘Ripple Drop’ bölümünde Blockchain şirketi Ripple’ın yetkilisi David Schwartz, XRP Ledger’da sayısız iyileştirmeye değindi. Dokuz yılı aşkın bir süredir Ripple Labs’de çalışan Schwartz, XRP Ledger’ın bu süre zarfında büyük ölçüde değiştiğini söyledi. 2012 yılından bu yana XRP Ledger’ın geliştirilmesi için çalışan şirket büyük ölçüde fark yaratmış gibi görünüyor.

Yeni değişikliklerin yanı sıra yetkili temel fikir birliği geliştirmeleri ve sabit paralar ve herhangi bir varlık için “bir miktar dışa dönük değer” verebilme gibi yeni özellik kategorileri oluşturduklarını belirtti. Schwartz, başlangıçta yeni özelliklerin uygulanmasının düşündükleri kadar kolay olmadığını söyleyerek sözlerine şu şekilde devam etti; “Örneğin, Oracle sadece yazılımını güncelleyebilir. Ancak, herkesin yeni kurallara uymasını gerektiren merkezi olmayan ağlarda durum böyle değildir.”

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz