Ripple Yetkilisi: Bitcoin Maksimalizmi Bitti

RippleNet’in genel müdürü olarak da görev yapan Ripple Kıdemli Başkan Yardımcısı Asheesh Birla, kısa süre önce katıldığı bir podcast yayınında, genel piyasa algısı hakkında konuşurken Bitcoin maksimalizmi günlerinin sona erdiğini belirtti. Artık piyasada sadece Bitcoin olmadığını söyleyen Birla, çok sayıda dijital varlık olduğunu dile getirdi. Bununla birlikte Birla, Ripple CEO’su Brad Garlinghouse gibi Bitcoin’in geçerli bir ödeme yöntemi olmadığını belirtti ancak Bitcoin’in geleneksel varlık altına bir alternatif olduğuna da dikkat çekti.

Kasım ayının ortasında Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, dünyanın en büyük kripto para birimini elinde tutmayı seçen halka açık şirketlerin iklim değişikliğiyle ilgili düzenlemelere “dikkat etmek isteyebileceğini” belirtti. Garlinghouse, Bitcoin’in karbon etkisinin doğaya ciddi zarar verdiğini söyleyerek kurumsal firmaların daha enerji verimli dijital varlıklar kullanmaları gerektiğini söyledi.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz