Ripple Xpring Geliştirici İlişkileri Forumu’nu Açıyor

ripple's xpring
ripple's xpring

Ripple Xpring, geliştirici platformu için “geliştirici ilişkileri” veya DevRel olarak da adlandırılan bir web sayfası ve forumu açıyor.

Xpring web sitesinde 1 Şubat tarihinde yayınlanan blog yazısına göre Xpring’in çalışanlarının çoğu masanın mühendislik ve ürün bölümünde çalışıyorlar. Xpring aslında Ripple’ın bir yatırım kolu görevini üstleniyordu. Ekim 2019 tarihinde Ripple ayrıca içerik oluşturucuları için bir Xpring geliştirici platformu başlattı. Birkaç ay sonra Aralık 2019 tarihinde Ripple Xpring bu platformuna birkaç yenilik ekledi.

binance

Blogda yayınlanan yazıya göre Xpring bu platform ile birlikte geliştiricilere örnek kod ve öğreticiler gibi birçok yararlı materyal sunmayı amaçlıyor.

Ayrıca yazıda, Xpring platformu çevresinde topluluğa katılabilmek için teknik destek sağlamak ile birlikte konferanslara ev sahipliği yapmaktan da bahsediliyor. 2019 ‘un sonuna doğru Xpring’s, Bread wallet ve Swedish startup Towo Labs. gibi çeşitli girişimlere de yatırım yapmıştı.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz