Ripple Şirketi XRP’ye Bir Alternatif Geliştirebilir

Brad Garlinghouse, XRP’yi bir alternatifle değiştirebileceklerini açıkladı. Julia Chatterley ile bir CNN röportajı sırasında Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, ABD’deki “acil durum planları” sorulduğunda XRP’yi bir alternatifle değiştirmenin “kesinlikle” çözümün bir parçası olabileceğini söyledi.

Bilindiği üzere Ripple şirketinin son aylarda Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile başı dertte. SEC Ripple’ın kripto para birimi XRP’nin bir menkul kıymet olduğunu düşünüyor. Garlinghouse açıklamasında Bitcoin ve Ethereum’un menkul kıymet sayılmadığını ancak XRP’nin menkul kıymetler sınıfına yerleştirildiğini belirtti. Bu nedenle CEO Brad Garlinghouse Ripple’ın davayı kaybederse XRP olmadan ilerleyebileceğini ifade etti. Bununla birlikte CEO, Ripple ve kendisinin kripto para endüstrisinde “herkesten” daha şeffaf olduğunu belirtti ve diğer piyasa katılımcılarını böylesine yüksek bir standarda ulaşmaya teşvik etti.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz