Ripple Şirketi XRP Satışlarını Büyük Ölçüde Azalttı

Marketcap sıralamasında Ethereum’dan sonra 3. büyük kripto para olan XRP ile ilgili ilginç bazı veriler Ripple şirketi tarafından açıklandı. Bilindiği üzere XRP yatırımcısı uzun süredir Ripple şirketini çok sayıda XRP satarak fiyatı baskılamakla suçluyordu.

Ancak Ripple şirketinden açıklanan verilere göre şirketin XRP satışı 2019 yılın son çeyreğinde yaklaşık yüzde 80 oranında azaldı. Bu orana göre Ripple’ın 2019 son çeyreğinde sattığı XRP sayısı yaklaşık 13 milyon adet. Bu da Ripple’ın açıklamasına göre doğrudan kurumsal yollarla yapıldı.

binance

Aşağıdaki grafikte 2019 yılı içersinde Ripple şirketinin yaptığı satış istatistiklerini görebilirsiniz. Görünen o ki Ripple şirketi XRP yatırımcısının şikayetlerini göz önünde tutarak 2019 yılı sonunda satışları ciddi anlamda azaltmış durumda.

2020 yılı içersinde Ripple’ın satışlar konusunda nasıl politika izleyeceği XRP yatırımcısı için şimdiden merak konusu olmuş durumda.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz