Ripple Jed McCaleb’a 63.7 Milyon XRP Gönderdi

Whale Alert hesabı Ripple’ın şirketin eski CTO’su Jed McCaleb‘ın cüzdanına 63.704.590 XRP gönderdiğini tespit etti. Whale Alert hesabının yaptığı açıklamaya göre, bu transfer McCaleb ve Ripple arasındaki bir anlaşma sonucunda düzenli bir şekilde gönderiliyor. Bu düzenli ödemeler, Ripple tarafından Jed McCaleb’e kurucu ortağı olarak çalıştığı için tazminat olarak gönderiliyor. 2019’dan önceki beş yıl içinde McCaleb’in yaklaşık 1.05 milyar XRP sattığı biliniyor. Bununla birlikte, şimdiye kadar McCaleb’e gönderilen XRP varlıkları toplam 4.7 milyara ulaştı. Ancak anlaşmanın bu yıl sonunda bitmesi bekleniyor. Yapılan anlaşmaya göre McCaleb her gün belirli oranda XRP satabiliyor.

binance

Öte yandan, XRPL Monitor hesabı son on dört saat içinde McCaleb’e gönderilen XRP’nin iki katı kadar XRP transfer edildi. Dört işlemde toplamda 133.3 milyon XRP taşındı. İşlemlerin en büyüğü Bitstamp borsası tarafından gönderildi veya alındı.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz