Ripple Destekli MoneyGram’dan Yeni İş Birliği

Blockchain devi Ripple destekli MoneyGram şirketi 200’den fazla ülkedeki milyonlarca eWallet kullanıcısı için kişiden kişiye havaleleri sağlamak üzere Dijital Finansal Hizmetler ile işbirliği yapıyor. Yakın zamanda yapılan açıklamada MoneyGram’ın Dubai İslam Bankası’na bağlı bir şirket olan Digital Financial Services ile işbirliği yaptığı ortaya çıktı. Bu iş birliği sayesinde eWallet kullanıcıları çeşitli mobil cüzdan operatörleri aracılığıyla 200’den fazla ülkeye hızlı ve düşük maliyetli ödemeler yapabilecekler.

eWallet’in sahibi Digital Financial Services kullanıcıları böylelikle iki yüzden fazla ülkeye havale gönderebilecek. Bununla birlikte MoneyGram şirketi Digital Financial Services ile Orta Doğu’daki varlığını genişletmek istediği için ortaklık kurduğunu açıkladı. Bununla birlikte MoneyGram’ın CRO Grant Lines Birleşik Arap Emirlikleri’nin dünyanın en büyük havale ülkelerinden biri olduğuna dikkat çekti.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz