Ripple CTO’su: BTC Yasağı Ripple İçin Felaket Olur

Ripple
Ripple

Ripple’ın baş teknoloji sorumlusu David Schwartz, yakın tarihli bir tweet’te ABD hükümetinin Bitcoin’i yasaklamasının Ripple için “felaket” olacağını söyledi. Bunun, potansiyel olarak kayıtlı olmayan bir menkul kıymet olarak sınıflandırılan Ethereum kripto para birimi için de geçerli olacağını belirtti. Ripple CTO’su Schwartz, en büyük iki kripto para birimini baltalamaya çalışmakla ilgili suçlamaları savuşturdu. Castle Island Ventures’tan Nic Carter tarafından, San Francisco merkezli blockchain şirketini aktif olarak en büyük iki kripto para birimini baltalamaya çalışmakla suçladı. Schwartz’ın tweet’i, suçlamaların üzerine bir yanıt olarak geldi.

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, Bitcoin enerji kullanımını eleştirmişti. Garlinghouse, geçen Nisan ayında, XRP’nin en büyük kripto para biriminden 100.000 kat daha verimli olduğunu belirtti. Topluluğun tepkisiyle karşılaştıktan sonra, Ripple patronu Bitcoin’i yasaklamayı savunmadığını açıkladı.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz