Ripple CEO’su Yeni SEC Başkanı İle Görüşmeyi Umuyor

Brad Garlinghouse
Brad Garlinghouse

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, bu ay sonunda Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) başkanlığına gelmesi beklenen Gary Gensler’dan çok umutlu olduğunu belirtti. Yakın tarihli bir Bloomberg röportajında ​​şirketin SEC ile bir anlaşma olasılığı olup olmadığı sorulduğunda, Garlinghouse, yeni bir yönetimle bu tür konuşmaları “yeniden gözden geçirmeyi” umduğunu söyledi. Ripple ve tüm kripto endüstrisi için SEC’e yeni bir yönetim geldiğinde, yeniden anlaşmayı düşünebileceğini belirtti.

Bilindiği üzere eski SEC başkanı Jay Clayton geçtiğimiz aralık ayında kayıtsız menkul kıymet satmaktan Ripple şirketine dava açtı. Şimdilerde dava dördüncü ayına uzanırken, Ripple’ın kurucu ortağı Chris Larsen ile birlikte davalı olarak adlandırılan yönetici Garlinghouse, şirketinin davayla “şiddetle” mücadele edeceğini söyledi. Garlinghouse, bu davanın sadece Ripple aleyhine açılan bir dava değil, kripto endüstrisine tamamen aykırı olduğunu savundu.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikJustin Sun TIME Dergisinin İkonik Kapağının NFT Versiyonunu Satın Aldı
Sonraki İçerikEthereum 2.000 Dolara Yaklaştı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz