Ripple CEO’su SEC ile Anlaşmaya Hazır

Ripple ve SEC
Ripple ve SEC

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, SEC ile “ileriye dönük yapıcı bir yol” bulmak istiyor. 24 Eylül’de Fox Business ile yaptığı röportajda, Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, XRP hakkında “mutlak kesinlik” varsa Ripple’ın ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu ile anlaşmaya istekli olacağını söyledi. Garlinghouse, “SEC ile ileriye dönük yapıcı bir yol bulabildiğimiz ölçüde, elbette bunu bulmak istiyoruz.” diye ekledi.

Garlinghouse, XRP Ledger’ın, şirketin kuruluşundan önce var olan ve yerel kripto para birimini petrol ve altınla karşılaştıran, merkezi olmayan bir açık kaynaklı teknoloji olduğunu vurguladı. Garlinghouse’a göre SEC’in Ethereum hakkındaki belirsiz açıklamaları düzenleyici netliğin olmadığını gösteriyor. Muhtemel çıkar çatışmalarından bahseden Garlinghouse, davanın zamanlamasının da şüpheli olduğunu söyledi. Netlik eksikliğinden yakınmasına rağmen, Ripple patronu, kripto endüstrisinin zaten düzenlenmiş olduğunu iddia ederek kriptonun “Vahşi Batı” gibi olduğu fikrine katılmıyor.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikWarren Buffett’ın Torunu NFT’lere İlgi Gösterdi
Sonraki İçerikÇin’in Kripto Yasağının Anlamı Ne?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz